کالاهای بالای یک میلیون تومان برای کاهش هزینه پستی هنگام ثبت سفارش با رقم صفرهای کمتر ثبت میشوند قیمت هایی که اینجا مشاهده میکنید صحیح می باشد
قیمت : اتمام موجودی تومان

خش گیر پولیش ماشین میتوانید خراش های ماشین تا ۹۰% ترمیم کند

دستگاه پولیش ماشین

پولیش ماشین

    
دستگاه پولیش ماشین

دستگاه پولیش ماشین

 

 انگیزه پولیش کردن یک ماشین چند دلیل میتواند داشته باشد :

۱- یک ماشین صفرکیلومتر از کارخانه  گرفته اید و قصد پرداخت کردن آن را برای اولین بار دارید. اتومبیلها وقتی در کارخانه جات تولید میشوند اکثرا پولیش نمیشوند مگر در موارد ترمیمی بخشهای ضربه دیده از رنگ در موقع تولید شدن ((لکه گیری رنگ))، با این حال بعضی از کارخانه ها ماشین ها  را به صورت خیلی سطحی پولیش میکنند اما این کار تنها به دلیل حذف گرد و غبارهای جزئی است که در حدفاصل اطاق رنگ و کوره ان هم به علت خیس و چسبناک بودن بدنه روی سطح آن میچسبد و باعث تار شدن رنگ ماشین میشود. یک خودرو وقتی از کارخانه بیرون می اید دارای رنگی با موجهای یکنواخت هست که این اتفاق در رنگ های متالیک زیاد دیده میشود و برای این کار نیاز هست که یک بار ماشین را کاملا پولیش کنیم تا جلوه واقعی خود را اشکار کند.

دستگاه پولیش ماشین

پولیش خشگیر

2- ماشینتان هیچ آسیب رنگی ندارد و فقط بعد از مدتها قصد دارید با پولیش کردن به آن درخشندگی زیادی دهید تا ماتی که به مرور زمان بر رنگ اتومبیل ایجاد شده  از بین برود. این ماتی که بر اثر شرایط مختلف آب و هوایی و دانه های ریز گرد و غبار معلق در هوا و برخورد آنها با اتومبیل در هنگام حرکت ایجاد میشود و به اسانی با پولیش از بین خواهد رفت.

دستگاه پولیش ماشین

پولیش ماشین

3- بدنه اتومبیلتان بر اثر یک تصادف جزیی کمی خراشیدگی و سائیدگی پیدا کرده است و قصد داریداین خطوط ایجاد شده را از بین بردارید.

دستگاه پولیش ماشین

دستگاه پولیش ماشین

4- بدنه خودروی شما بر اثر یک تصادف معمولی قر  شده و رنگ آن از بین رفته و پس از صافکاری و نقاشی دوباره قسمت آسیب دیده, نیاز است که رنگ آن توسط پولیش براق شود.

دستگاه پولیش ماشین

دستگاه پولیش ماشین

همه این موارد توسط دستگاه پولیش ماشین قابل رفع هست.

دستگاه پولیش ماشین

پولیش خشگیر

نام مدل:
SD-CCPP2

عرض مورد:
۶ سانتی متر

نوع جنس:
با کیفیت خوب

ارتفاع مورد:
۶ سانتی متر

خارجی گواهینامه:
ROHS

ویژگی های خاص:
تعمیر خراش مخصوص خودرو / Simoniz

نوع سند:
بلشس

طول مورد:
۱۴٫۵ سانتی متر

مورد دوره:
۰٫۳

قطر مورد:
۰٫۲ سانتی متر

وزن مورد:
۰٫۴ کیلوگرم

ضد آب:
بله

پاسخ دهید