کالاهای بالای یک میلیون تومان برای کاهش هزینه پستی هنگام ثبت سفارش با رقم صفرهای کمتر ثبت میشوند قیمت هایی که اینجا مشاهده میکنید صحیح می باشد
قیمت : اتمام موجودی تومان

دوربین جی پی اس دار خودرو

دوربین جی پی اس دار خودرو

دوربین جی پی اس دار خودرو با نصب بسیار ساده شیشه جلو یا شیشه عقب خودرو قادر به ضبظ رخدادها در دو وضعیت ضبط دایم و موقت (فقط به هنگام تصادف) بوده که به شما امکان بررسی لحظه به لحظه سرعت خودرو، محل حرکت خودرو و تصاویر اماکن تردد خودرو به صورت فیلم و عکس با قابلیت جستجو و گزارش‌گیری می‌دهد.

بهترین وسیله برای حفاظت و کنترل تردد خودرو و کنترل نامحسوس راننده.
این محصول مانند جعبه سیاه هواپیما اما برای خودرو عمل می کند!!

دوربین جی پی اس دار خودرو

ویژگیهای دوربین جی پی اس دار SMARTY
۱- ضبط رخدادها: ‌Smarty با داشتن سنسور تکان سنج، قادر به ضبط تصاویر تصادف ۱۵ ثانیه قبل و ۵ ثانیه بعد از تصادف است.


۲- ضبط دایم: در این صورت کلیه تصویر به هنگام تردد یا حتی در وضعیت پارک خودرو در حافظه دستگاه ذخیره می‌گردد که در این صورت شما اطلاعات کاملی از چهره سارقین یا خرابکاری احتمالی خودرو در دست خواهید داشت!


۳- نرم افزار جامع : با این نرم افزار فوق‌العاده قادر به جستجو، پخش و آنالیز سرعت، لرزه و مکان تصاویر کامل تردد خودرو خواهید بود، قابلیت گزارش‌گیری و استفاده از مکان‌یاب GPS به طور خودکار از طریق Google map برای شما مهیا می‌گردد.


۴- کلید ضبط اضطراری: هنگامی که دستگاه در وضعیت ضبط اطلاعات به صورت رخداد است، با فشار دادن این دگمه می‌توانید از شکار تصاویر بهره‌مند شوید!

5- سیستم محافظ ضبط تصاویر: سیستم آنتی شوک موجود در ‌Smarty از هر گونه اختلال در ورود برق غیرعادی به سیستم جلوگیری می‌کند.


۶- سیستم هشدار دهنده ضبط تصاویر : مجهز به LED جهت نمایش وضعیت حافظه دستگاه


۷- سنسور تکان سنج: قابلیت تنظیم در ۹ وضعیت با توجه به تکانهای خودرو در زمان تصادف


۸- طراحی سیلندری فوق‌العاده زیبا و کوچک


۹- یکپارچکی سیستم GPS با گوگل مپ که امکان ضبط مکان جغرافیایی لحظه به لحظه تردد خودرو را به شما می‌دهد. مزیت این سیستم ارایه معتبر کردکی به هنگام تصادف یا چک کردن اماکن مورد تردد خودرو در زمانی که راننده آن شخص دیگری بوده است، می‌باشد.

 

پاسخ دهید